Doktorka pro Vaše nejmilejší

Dětská doktorka Plzeň. cz

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost následujícím informacím. Pro riziko nákazy koronavirem 19, i dalšími infekcemi, se pro zajištění bezpečného provozu ordinace zásadně mění pravidla a zvyklosti vyšetření nemocných dětí. Nemocné děti budou přicházet po předchozí telefonické konzultaci s lékařem či dětskou sestrou a po objednání.  Spíše vyjíměčně bývá totiž dítě nemocné tak vážně, aby vyžadovalo okamžitou lékařskou péči. Proto nyní ještě více nabývá na důležitosti předlékařská - domácí, rodinná péče. Při jejím nezvládnutí a zhoršování stavu dítěte nastupuje intervence lékaře - i nadále jsme tu pro Vás a Vaše nemocné děti.

Konzultace a objednání nemocného dítěte k vyšetření :
Telefonicky pondělí až pátek od 7, 30 do 8 hodin, a od 10 do 12 hodin na  telefonním čísle 373 723 318
konzultace jsou možné i na emailové adrese: detska.doktorka@seznam.cz


Na mejlík je možné psát kdykoliv během dne a posílat i fotky - např. kožní projevy nemoci ( zarudnutí, otoky, vyrážky, pupínky, fleky, atd. ).
Reakční čas mojí odpovědi nebude v režimu on - line, čili moji reakci očekávejte během dne.

Pro sms zprávy je k dispozici mobilní telefon 774 686 884. Z tohoto tel. čísla bude také Vaše dítě objednáváno na preventivní prohlídku nebo na očkování. V případě, že se nebudete moci dostavit v uvedeném termínu, je možné poslat též omluvení a žádost o nový termín.
V každém případě, při jakékoliv komunikaci, uvádějte do zprávy celé jméno dítěte!! Jinak není možné zprávu správně přiřadit a zpracovat.
Při požadavku zrušení či změny termínu prohlídky nebo očkování uved’te prosím do smsky i datum původního objednání - at’ si ho pěkně v našem diáři
škrtneme :D

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: 774 686 884

vždy je potřeba se objednat -  i v případě akutního onemocnění 

pište: detska.doktorka@seznam.cz 

Aktuality

  • Očkování COVID-19

    4. 9. 2021

    Oznamuje zahájení očkování dětí starších 12 let proti infekci Sars 2 Covid 19 očkovací látkou od firmy Moderna, název vakcíny je Spikevax. Vybraná vakcína patří mezi TOP, dle nejnovějších studií je účinná i proti variantě delta.

  • Nové webové stránky

    4. 9. 2021

    Vítáme Vás na našich nových webstránkách. Naleznete zde informace o nás, naší praxi, poskytovaných službách, o naší ordinaci a kontaktní údaje.

Archív

Náš zdravotnický tým

O vaše zdraví se postará náš zkušený personál

MUDr Lenka Emmerova

MUDr. Lenka Emmerová

.

DRLE SDSC_0303 72.jpg

Jana Skřivánková

.

Ordinace

Copyright ©  Dětská doktorka Plzeň s.r.o.  |   správa webu: Portálservis.cz